Reference

Ve svém oboru působím již od roku 2003 a za dobu své činnosti mám za sebou bohaté zkušenosti.

Tisíce normostran textů opravených nebo přepracovaných tak, aby klientům přinesly co největší užitek. Získal jsem cenné zkušenosti i se zpracováním velmi náročných odborných textů (z oboru lékařství, strojírenství atd.).

Celou řadu společností mám dnes tu čest nazývat svými stálými klienty.

Jsou mezi nimi i některé opravdu významné společnosti. Pro mě jste ale všichni důležití úplně stejně.

Nikdy jsem neslevil ze svého počátečního předsevzetí z roku 2003. Heslo „Náš zákazník, náš pán“ – mé první přikázání – se pro mě skutečně nikdy nestalo jen prázdným bonmotem. A na to jsem hrdý.

 

Co tedy mám v rámci své profese skutečně za sebou? Pochlubit se mohu tím, že jsem, ať už na přímé zadání nebo prostřednictvím agentur, které jsou mými významnými klienty (např. agentury Indigoprint, proClio a další), úspěšně pracoval na zakázkách pro firmy jako Renault ČRNikonBMWCALYON BANK, farmaceutické společnosti ZentivaGlaxoSmithKlineURGONovo Nordisk a Stallergenes CZ, hotelový řetězec ACCOR, koncern ARCELORSiemens PLM SoftwareOptimum Distribution CZ & SKQUICKSTEP ANTICORROROYAL CANIN SACarrot Euro, leasingová společnost BUSINESS LEASE, divadelní spolek KašparČeská farmako-ekonomická společnostCzechInvest, Městské kulturní středisko v Domažlicích a mnoho dalších.