Reference

Naše firma působí na trhu již od roku 2003 a za dobu své činnosti máme za sebou bohaté zkušenosti. Tisíce normostran textů opravených nebo přepracovaných tak, aby klientům přinesly co největší užitek. Získali jsme cenné zkušenosti i se zpracováním velmi náročných odborných textů (z oboru lékařství, strojírenství atd.).

Celou řadu společností máme dnes tu čest nazývat našimi stálými klienty. Jsou mezi nimi i některé opravdu významné společnosti. Pro nás jste ale všichni důležití úplně stejně. Nikdy jsme neslevili ze svého počátečního předsevzetí z roku 2003. Náš zákazník, náš pán – naše první přikázání – se pro nás skutečně nikdy nestalo jen prázdným heslem. A na to jsme hrdí.

 

Co tedy máme skutečně za sebou? Pochlubit se můžeme tím, že jsme, ať už na přímé zadání nebo prostřednictvím agentur, které jsou našimi významnými klienty, úspěšně pracovali na zakázkách pro firmy jako Renault ČR, Nikon, BMW, CALYON BANK, farmaceutické společnosti Zentiva, GlaxoSmithKline, URGO, Novo Nordisk a Stallergenes CZ, hotelový řetězec ACCOR, koncern ARCELOR, Siemens PLM Software, Optimum Distribution CZ & SK, QUICKSTEP ANTICORRO, ROYAL CANIN SA, Carrot Euro, leasingová společnost BUSINESS LEASE, divadelní spolek Kašpar, Česká farmako-ekonomická společnost, CzechInvest a mnoho dalších.