Ceník

Ceny je vzhledem k povaze mých služeb vždy nutné kalkulovat individuálně dle náročnosti konkrétní zakázky. Rád pro vás nezávazně připravím cenovou nabídku.

Všechny korektury jsou zpracovány elektronicky, přehledně, formou barevného označení míst, která dle mého názoru vyžadují opravu a navržením konkrétní opravy do poznámky. V případě podkladů ve formátu DOC jsou úpravy označeny pomocí funkce sledování změn.

 

Orientační ceny jazykových korektur
provedení gramatické korektury: 90 Kč/normostrana
provedení gramatické a stylistické korektury: 110 Kč/normostrana

 

  • Uvedené ceny jsou platné při dodání podkladů v elektronické podobě a v textovém formátu (DOC, TXT, textové PDF apod.). V případě dodání podkladů v obrazovém PDF (kde nelze vybrat konkrétní část textu a vložit k ní poznámku) či ve formě obrázku je účtován 30% příplatek.
  • Lhůty pro dodání je vždy nutné dohodnout individuálně. Uvedené ceny platí při objednání maximálně 10 normostran/den. Při požadavku zpracování většího množství textu za 1 den je účtován expresní příplatek 20 % za každých dalších 5 normostran nad limit 10 normostran/den.
  • Normostranou je strana s 1800 znaky neformátovaného textu včetně mezer (resp. 30 řádků po 60 znacích). U nás platíte pouze za skutečný počet znaků, nikoliv za každou započatou normostranu.
  • Nejsem plátce DPH, uvedené ceny jsou konečné.
  • Nabízím 10% slevu na korektury studentských prací (diplomové, bakalářské apod.).

 

  

V případě stálé spolupráce je možné nabídnout zajímavé slevy.